Co se natáčelo na Hluboké nad Vltavou?

Camylle Dietrich
2025-08-08 13:11:49
Count answers
: 13
V exteriéru národní kulturní památky státního zámku Hluboká je návštěvníkům umožněno focení a natáčení pro vlastní potřebu.
Focení a natáčení v interiérech všech prohlídkových okruhů je zakázáno s výjimkou prohlídkového okruhu Věž, a to pouze za předpokladu, že návštěvník neomezuje ostatní návštěvníky a návštěvnický provoz objektu.
Focení, filmování a pořizování jiné dokumentace pro vědecké, dokumentační a další nekomerční účely povoluje Národní památkový ústav, územní památková správa v Českých Budějovicích na základě písemné žádosti.
V případě, že je v areálu objektu či přímo v objektu pořádána kulturní nebo jiná veřejnosti přístupná akce, bere návštěvník účastí na této akci na vědomí a je srozuměn s tím, že v průběhu akce může být pořizována její fotodokumentace/videodokumentace.
Tato dokumentace bude využita výhradně k naplnění oprávněných zájmů Národního památkového ústavu pro účely propagace akce, informování o akci apod.
Fotodokumentace/videodokumentace bude pořizována zejména tak, aby zachycovala průběh akce jako celku, nikoliv konkrétní jednotlivce.